Ekibimiz

Anasayfa > Ekibimiz
Mustafa Özdemir

Mustafa Özdemir

Kurucu Avukat

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Mustafa Özdemir, 2018 yılında Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. Arabuluculuk, Uzlaştırmacılık, İş Hukuku, Ceza Hukuku gibi bir çok alanda eğitim ve sertifika programlarına katılmıştır. Kurucusu bulunduğu Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu ile yerelde önde gelen şirketlere danışmanlık yapmakta ve hukukun her alanında hizmet vermektedir.

Aybüke Kaya

Aybüke Kaya

Avukat

Aybüke Kaya, lisans eğitimini 2021 yılında tamamlamıştır. Eğitimi sırasında çeşitli eğitimlere ve akademik sertifika programlarına katılmıştır. Aybüke Kaya, öğrenci olarak uzun dönem staja başladığı Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu bünyesinde yasal stajyer olarak devam etmektedir. Dava ve Uyuşmazlık Çözümü, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Şirketler Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Çiğdem Taş

Çiğdem Taş

Avukat

Av. Çiğdem TAŞ, 2017-2021 dönemleri arasında Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitimi sürecinde farklı alanlarda eğitimlere katılmış olup çeşitli sertifikalar almıştır. Üniversite bünyesindeki bilhassa hukuk fakültesindeki öğrencilere yönelik olan etkinliklerin düzenlenmesi ve organizasyon işlerinde aktif olan Av. Çiğdem TAŞ, hukuka olan inancı ve mesleğine duyduğu derin bağlılıkla Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu bünyesinde meslek hayatına devam etmektedir.

AYSİMA DERELİ

AYSİMA DERELİ

Avukat

Av. Aysima Dereli, Ankara Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi mezunu olup İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk fakültesinde (burslu) 2020 yılında lisans eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitimi ve yasal staj dönemi boyunca yerli ve yabancı müvekkil porföyüne sahip hukuki danışmanlık ve dava hizmeti veren hukuk bürolarında hukukun çeşitli alanlarında staj yapma fırsatı yakalamıştır. Eğitim ve yasal staj dönemi boyunca bir çok sertifika ve eğitim programına katılmış olup şu an da Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu bünyesinde ceza hukuku, ticaret hukuku, şirketler hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

AYSU KARATEPE

AYSU KARATEPE

Avukat

Av. Aysu Karatepe, 2021 yılında MEF Üniversitesi Hukuk Fakültesinde (%30 İngilizce) lisans eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitimi ve meslek hayatında farklı alanlarda eğitimlere katılmış olup çeşitli sertifikalar almıştır. Yasal avukatlık stajı sürecinde İstanbul Barosuna kayıtlı olan Av. Aysu KARATEPE Şirketler Hukuku, Sözleşme Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ve İcra ve İflas Hukuku alanında çalışmalarda bulunan hukuk bürolarında çalışmış olup avukatlık mesleğini Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu bünyesinde icra etmektedir.

TARIK KOÇER

TARIK KOÇER

Stj. Avukat

Stj. Av. Tarık Koçer Bolu Anadolu Öğretmen Lisesi Mezunu olup lisans eğitimini Marmara üniversitesi Hukuk fakültesinde tamamlamıştır. Lisans eğitimi sürecinde e-ticaret, kripto varlıklar ve gayrimenkul hukuku alanında çalışmalar yapmış olup halihazırda Mustafa Özdemir Hukuk Bürosunda stajyer olarak mesleki öğrenimine devam etmektedir.

Danışman

Danışman

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Danışmanı

Danışman

Danışman

Ceza Hukuku Danışmanı

Danışman

Danışman

Aile - Miras - Borçlar - Gayrimenkul Hukuku Danışmanı

Figen Sarıkaya

Figen Sarıkaya

Mali İşler Departmanı
İnsan Kaynakları

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi İşletmecilik Meslek Yüksek Okulundan mezun olmakla beraber 2008 yılından itibaren Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu bünyesi altında Mali İşler Departmanında Mali İşler Müdürü olarak görev almaktadır.

Sevinç Topçamlar

Sevinç Topçamlar

İdari İşler Departmanı
Büro Yöneticisi

Bolu Anadolu Canip Baysal Lisesinden 2004 Yılında mezun olmakla beraber 2015 yılından itibaren Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu bünyesi altında İdari İşler Departmanında Büro Yöneticisi olarak görev almaktadır.

Emre Uzunbay

Emre Uzunbay

İcra-İflas Departmanı
İcra Katibi

Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden 2019 yılında mezun olmakla beraber Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu bünyesi altında İcra-İflas Departmanında İcra-İflas Büro Kâtibi olarak görev almaktadır.

Ahmetcan Yıldız

Ahmetcan Yıldız

Dava-Danışmanlık Departmanı
Dava Katibi

2017 yılında Mimar İzzet Baysal Anadolu Meslek Lisesi İnşaat Teknolojileri bölümünden mezun olmakla beraber 2022 yılı itibari ile Mustafa Özdemir hukuk bürosu bünyesinde dava katibi olarak çalışmaya devam etmektedir

Tuğçe Özcan

Tuğçe Özcan

Sekreterya Departmanı
Yönetici Asistan-Sekreter

2020 yılında Bolu Açık Öğretim Lisesinden mezun olmakla beraber 2022 yılı itibari ile Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu bünyesinde yönetici asistanı-sekreterya departmanında çalışmaya devam etmektedir.

Saha-Teknik İşler Departmanı
Saha Personeli

Aysel Yaman

Aysel Yaman

Temizlik İşleri Departmanı
Temizlik-İkram Personeli

2020 yılında Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu bünyesi altında Temizlik Departmanında görev almaktadır.

Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu
Mustafa Özdemir Uyuşmazlık ve Çözüm Bürosu
Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu

BLOG VE MAKALELER