Ekibimiz

Anasayfa > Ekibimiz
Mustafa Özdemir

Mustafa Özdemir

Kurucu Avukat

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Mustafa Özdemir, 2018 yılında Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. Arabuluculuk, Uzlaştırmacılık, İş Hukuku, Ceza Hukuku gibi bir çok alanda eğitim ve sertifika programlarına katılmıştır. Kurucusu bulunduğu Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu ile yerelde önde gelen şirketlere danışmanlık yapmakta ve hukukun her alanında hizmet vermektedir.

Çiğdem Taş

Çiğdem Taş

Avukat

Av. Çiğdem TAŞ, 2017-2021 dönemleri arasında Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitimi sürecinde farklı alanlarda eğitimlere katılmış olup çeşitli sertifikalar almıştır. Üniversite bünyesindeki bilhassa hukuk fakültesindeki öğrencilere yönelik olan etkinliklerin düzenlenmesi ve organizasyon işlerinde aktif olan Av. Çiğdem TAŞ, hukuka olan inancı ve mesleğine duyduğu derin bağlılıkla Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu bünyesinde meslek hayatına devam etmektedir.

AYSİMA DERELİ

AYSİMA DERELİ

Avukat

Av. Aysima Dereli, İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk fakültesinde (burslu) 2020 yılında lisans eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitimi ve yasal staj dönemi boyunca yerli ve yabancı müvekkil porföyüne sahip hukuki danışmanlık ve dava hizmeti veren hukuk bürolarında hukukun çeşitli alanlarında staj yapma fırsatı yakalamıştır. Şu an da Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu bünyesinde ceza hukuku, ticaret hukuku, şirketler hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

FIRAT TEMMUZ KAYA

FIRAT TEMMUZ KAYA

Avukat

Av. Fırat Temmuz Kaya lise eğitimini Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır. Ardından lisans eğitimi de 2016-2021 yılları arasında Türk Alman Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamlamıştır. Türk Hukukunun yanı sıra Alman Hukuku üzerine de eğitim almış, seminerlere katılmış ve çalışmalar yapmıştır. İyi derecede Almanca, orta derece İngilizce ve başlangıç seviyesinde Fransızca konuşabilmektedir.

AHSEN SEVRA ASLAN

AHSEN SEVRA ASLAN

Stj. Avukat

Stj . Av . Ahsen Sevra Aslan. Erzincan Üniversitesi hukuk fakültesinden 2023 yılında lisans eğitimini tamamlamıştır.Mezuniyetinin ardından Mustafa Özdemir hukuk bürosunda yasal avukatlık stajına başlamıştır. Lisans dönemi süresince birçok eğitim ve seminere katılmış olup hukuki sertifikaları bulunmaktadır.

SEFA DİNÇER

SEFA DİNÇER

Stj. Avukat

Stj. Av. Sefa DİNÇER, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2023 yılında lisans eğitimini tamamlamakla birlikte 2023 yılında Marmara Üniversitesi Özel Hukuk alanında yüksek lisans eğitimine başlamıştır. Mezuniyetinin ardından Mustafa Özdemir Hukuk bürosu nezdinde yasal avukatlık stajına başlamıştır. Lisans dönemi süresince çok sayıda eğitim ve seminerlere katılmış olup hukuki sertifikaları bulunmaktadır.

NESRİN KOBAN

NESRİN KOBAN

Stj. Avukat

2023 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Lisans dönemi süresince dava ve dosya çeşitliliği bulunan hukuk ofislerinde ve Rekabet Kurumunda staj yapmış, çeşitli alanlarda eğitim ve seminerlere katılarak hukuki sertifikalar almıştır. Mezuniyetinin ardından Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu nezdinde yasal avukatlık stajını başlatmıştır.

Batuhan Bozkurt

Batuhan Bozkurt

Stj. Avukat

Stj. Av. Batuhan Bozkurt. Marmara üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2023 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu nezdinde yasal stajını yapmaya başlamıştır. Lisans döneminde hem okulu tarafından düzenlenen hem de kendi çabaları sonucu katıldığı birçok eğitim ve seminer bulunmaktadır. Bu eğitim ve seminerlerden çeşitli hukuki sertifikalar almıştır.

Danışman

Danışman

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Danışmanı

Danışman

Danışman

Ceza Hukuku Danışmanı

Danışman

Danışman

Aile - Miras - Borçlar - Gayrimenkul Hukuku Danışmanı

Figen Sarıkaya

Figen Sarıkaya

Mali İşler Departmanı
İnsan Kaynakları

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi İşletmecilik Meslek Yüksek Okulundan mezun olmakla beraber 2008 yılından itibaren Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu bünyesi altında Mali İşler Departmanında Mali İşler Müdürü olarak görev almaktadır.

Sevinç Topçamlar

Sevinç Topçamlar

İdari İşler Departmanı
Büro Yöneticisi

Bolu Anadolu Canip Baysal Lisesinden 2004 Yılında mezun olmakla beraber 2015 yılından itibaren Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu bünyesi altında İdari İşler Departmanında Büro Yöneticisi olarak görev almaktadır.

Ahmetcan Yıldız

Ahmetcan Yıldız

Dava-Danışmanlık Departmanı
Dava Katibi

2017 yılında Mimar İzzet Baysal Anadolu Meslek Lisesi İnşaat Teknolojileri bölümünden mezun olmakla beraber 2022 yılı itibari ile Mustafa Özdemir hukuk bürosu bünyesinde dava katibi olarak çalışmaya devam etmektedir

İskender Cihan

İskender Cihan

İcra Departmanı
İcra Katibi

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. 2021 yılından beri Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu İcra Departmanında çalışmaktayım.

BURCU BOZAN

BURCU BOZAN

İcra Departmanı
İcra Katibi

Bülent Ecevit Üniversitesi Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları Meslek Yüksek Okulundan mezun olmakla beraber 2023 yılından itibaren Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu Bünyesi altında İcra Katibi olarak görev almaktadır.

Gamze Demir

Gamze Demir

Yönetici Asistanı

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümünden mezun olmakla beraber farklı alanlarda eğitimlere katılmış çeşitli sertifikalar almıştır. 2023 yılından itibaren Mustafa Özdemir Hukuk Bürosunda yönetici asistan olarak görev almaktadır.

Aytunç Yılmazer

Aytunç Yılmazer

Saha-Teknik İşler Departmanı

Mustafa Özdemir hukuk bürosu bünyesinde 2023 yılından itibaren Saha - Teknik işler departmanında görev almaktadır.

Aysel Yaman

Aysel Yaman

Temizlik İşleri Departmanı
Temizlik-İkram Personeli

2020 yılında Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu bünyesi altında Temizlik Departmanında görev almaktadır.

Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu
Mustafa Özdemir Uyuşmazlık ve Çözüm Bürosu
Mustafa Özdemir Hukuk Bürosu

BLOG VE MAKALELER